ГОЛОВНЕ

В Україні відбудеться перша міжнародна спеціалізована виставка Fish Business Ukraine

17.08.2019 11:01
 • Під Києвом на масштабний форум FISH BUSINESS UKRAINE – 2019 вперше зберуться рибалки, виробники, переробники, постачальники та поціновувачі риби та морепродуктів з усієї України.

  Захід заплановано провести у трьох форматах. В Україні відбудеться перша міжнародна виставка-форум рибної промисловості та риболовного хобі FISH BUSINESS UKRAINE – для професійної спільноти, велика виставкова експозиція в головному павільйоні та на відкритій виставковій площі, що представить максимум технічних та технологічних рішень рибної галузі та риболовного хобі –  для промисловців й агропідприємців та великий рибний гастрономічний фестиваль під патронатом країни-партнера, що стане сюрпризом-несподіванкою та справжнім WOW-магнітом для всіх гостей події.

  «В Україні є давні традиції, культура споживання і величезний потенціал для розвитку рибної індустрії. Захід в такому форматі й такого масштабу проходитиме вперше, – розповідає завзятий рибалка, експерт з питань аграрної політики та екології, співголова Оргкомітету виставки-форуму, Голова ВГО «Громада Рибалок України» Андрій Неліпа. – Він збере під одним дахом не тільки виробників і постачальників рибної продукції на столи звичайних громадян, як це робиться в багатьох країнах, але й фахівців та науковців, що супроводжують рибний бізнес, простих рибалок і профі, спортсменів, рестораторів, гурманів, торговців і підприємців рекреаційної сфери – всіх для кого риболовля і риба вже давно є невід’ємною та глибокою пристрастю, серед яких багато й дуже відомих імен. Ми запросили профільні організації, міжнародні проекти та державні органи, з великою вдячністю маємо відзначити їх глибоке занурення та всебічну підтримку даного заходу, без чого, треба сказати чесно, нам було б дуже важко започаткувати таку цікаву і корисну подію».

  Андрій Неліпа. Трофей на риболовлі.

  У червні виставка-форум отримала офіційний патронат Міністерства аграрної політики та продовольства України. Співорганізатором події є Державне агентство рибного господарства України.

  Державне агентство рибного господарства України. Громадська рада.

  У форумі візьмуть участь провідні спеціалісти та офіційні особи від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» (SAFPI), Державного агентства водних ресурсів України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України, профільних НДІ, асоціацій, медіа, торгівельних мереж, брендів та ГО України.

  Якщо ви давно мріяли, але не наважувалися розпочати власний бізнес з виробництва та постачання риби, рибних і морепродуктів до столу українців та в країни ЄС, Близького Сходу, СНД, або в сфері рекреаційного рибальства і риболовного туризму – учасники форуму нададуть вам всю необхідну інформацію і підтримку щодо швидкого старту та масштабування цього високодохідного та соціально важливого бізнесу.

  Також ви дізнаєтесь про доступні інструменти фінансування, франчайзингу, отримання дозвільної документації, комунікації з клієнтами та інші особливості рибної індустрії в Україні, скуштуєте і матимете змогу ознайомитися з новинками широкого асортименту рибних та морепродуктів, що виробляються в Україні та постачаються з-за кордону.

  Зможете особисто познайомитися та заключити контракти з закупівельниками торгівельних і кулінарних мереж, виробниками кормів та харчових добавок, дізнатися особливості митних і логістичних питань галузі, протестувати спеціалізовані транспортні рішення, на практиці ознайомитися зі зразками різноманітного обладнання для вирощування і переробки риби, ікри та морепродуктів.

  А для шанувальників риболовлі та підприємств торгівлі й рекреаційної сфери оргкомітет презентує великий салон знаряддя і рішень для риболовного відпочинку, туризму і спорту. Від поплавця до човна – все, що вам необхідно для вдалої риболовні, ви зможете знайти та придбати у ході нової головної події рибної галузі України – виставки-форуму FISH BUSINESS UKRAINE – з 21 по 24 листопада 2019 р. у великому виставковому павільйоні «КиївЕкспоПлаза» на Житомирській!

  Стати відвідувачем заходу може кожен охочий. Квитки для відвідування події вже на сайті організатора fishbiz.com.ua. Для кожного відвідувача – приємний сюрприз від оргкомітету та генерального партнеру заходу!

  Перша міжнародна виставка-форум рибної промисловості та риболовного хобі FISH BUSINESS UKRAINE, 21-24 листопада 2019 в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» на Житомирській. БУДУТЬ ВСІ!

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: