НОВИНИ

Порт Скадовськ прийняв перше судно з комплектуючими для вітроелектростанцій

14.08.2019 13:24
 • Морський торговельний порт Скадовськ у Херсонській області прийняв балкер “Oceanic” з комплектуючими для Мирненської вітроелекростанції. Вантаж доставили з Іспанії 7 серпня, передає прес-служба Адміністрації морських портів України.

  Балкер привіз до Скадовська 15 лопатей, кожна з них завдовжки майже з 25-поверховий будинок (74 м) та важить 17 тонн. Окрім лопатей на судні прибуло ще 90 тонн інших комплектуючих. Задля безпечного розвантаження та транспортування великогабаритного вантажу у порту та місті підготували автошляхи та габарити для проїзду спеціальних автопричепів довжиною 80 м.

  Видання зазначає, що освоєння цього нового для порту великогабаритного вантажу може зробити Скадовськ важливим транспортним вузлом транспортування обладнання для розвитку альтернативної енергетики на Херсонщині.

  Очікується, що найближчим часом порт Скадовськ прийме ще декілька суден з вантажем для вітроелектростанцій. Якщо обробка перших партій пройде вдало, розглядається можливість співробітництва на найближчі декілька років.

  Мирненську ВЕС потужністю 163 МВт у Каланчацькому районі Херсонської області будує компанія “Віндкрафт-Каланчак”. Вітроелектростанція складатиметься з 39 вітротурбін Vestas V150 потужністю 4,2 МВт кожна. Це перші вітряки такого типу в Україні.

  Передбачається, що “Мирненська” стане однією з найпотужніших вітроелектростанцій в Україні.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: