АГРОВІДЕО

Звернення фермерів Полтавщини до президента України

10.08.2019 14:05
Featured Video Play Icon
 • Фермери Полтавщини запрошують президента України Володимира Зеленського та його представників аграрного напрямку приєднатися до Першого всеукраїнського форуму фермерів , повідомляє agronews.ua

  Фермери звертаються до президента України Володимира Зеленського зі запрошенням приєднатися до Першого всеукраїнського форуму фермерів щодо обговорення важливих питань  та особистого знайомства.

  «Володимир Олександрович, давайте поговоримо! Ми фермери України, закликаємо Вас до діалогу, якого ми так і не змогли домогтися від жодного президента України та жодної попередньої влади за часи незалежності!»,- звертаються представники фермерів.

  Фермери зі всієї України зустрічаються  22 серпня 2019 року у м. Миргороді  Полтавської області  у районному Будинку культури ( вул. Гоголя 141 /1) о 11: 00 годині, щоб детально обговорити  нагальні проблеми та перспективи розвитку фермерства в Україні на наступні роки.

  Також , вони запрошують всіх бажаючих приєднатися до обговорення нагальних питань фермерів, аграрної сфери  та майбутньої аграрної політики  держави за участю самих представників аграріїв.


  Реєстрація на Перший на Полтавщині всеукраїнський форум дрібних фермерів та приватних землевласників”

  За додатковою та детальною  інформацією звертайтесь до Галич Віктор Анатолійович;  тел організаторів 0964374664

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: