ВАЖЛИВО

Активісти просять зупинити екологічно шкідливий птахокомплекс Косюка

04.08.2019 16:13
 • ​Пікетами із закликами зупинити розширення птахокомплексів агрохолдингу «Миронівський хлібо-продукт» зустрічали Президента України Володимира Зеленського на Черкащині. Перед будівлею Черкаської ОДА.

  Пікетами із закликами зупинити розширення на Черкащині екологічно шкідливих птахокомплексів агрохолдингу «Миронівський хлібо-продукт» зустрічали Президента України Володимира Зеленського перед приміщенням ОДА активісти Канівського, Чигиринського та Черкаського районів.

  Глава держави поспілкувався з протестувальниками та провів у сесійній залі Будинку рад зустріч з керівниками органів державного та місцевого самоврядування.

  Під час обговорення найактуальніших проблем області знову порушували питання недотримання екологічного законодавства МХП, а також про недоцільність виділення з держбюджету мільярдних дотацій для холдингу Юрія Косюка.

  Президент України запевнив присутніх, що новий уряд перегляне умови виділення допомоги для розвитку тваринництва — і державних дотацій мегаагрохолдингу не буде.

  Заслухавши звіти керівників департаменту екології ОДА та місцевої екологічної інспекції щодо загроз довкіллю, Володимир Зеленський закликав правоохоронні органи адекватно реагувати на порушення чинного законодавства у сфері збереження навколишнього природного середовища.

  Адже тисячі тонн викидів в атмосферу шкідливих речовин з промислових птахоферм Миронівського хлібопродукту завдають непоправної шкоди природі та здоров’ю людей.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: