НОВИНИ

На Черкащині збудують три сонячні електростанції за 62 млн грн

04.08.2019 12:03
 • Ладижинська ОТГ має намір збудувати три потужні сонячні електростанції, які розмістяться на території Колодистенської сільради Уманського району Черкаської області. Про це повідомляє Укрінформ.

  Інвестиції складатимуть 62 млн грн. Ладижинська ОТГ. Загальна площа, виділена під будівництво, – понад 77 га. Реалізувати проєкт мають протягом цього та наступного років.

  За словами заступника голови ОТГ Миколи Власюка, ідея спорудити електростанції з’явилась рік тому, і висловили її самі інвестори. Вони вирішили будувати електростанції на місці цукрового заводу, який не працює, але займає чималий шматок землі. Ця земля непридатна для сільськогосподарської діяльності, тому вони й запропонували відповідний проєкт.

  Щодо соціально-економічного розвитку проєкт дуже важливий, адже інвестори пообіцяли створити понад 40 робочих місць, 90 відсотків з яких мають дістатись жителям громади. Відтак бюджет села отримає надходження, а жителі – роботу, і, відповідно, зарплату.

  “Крім того, використання у такий спосіб землі, що непридатна для сільського господарства, як на мою думку, сприятиме відновленню її родючості”, – підкреслив заступник голови.

  Як відомо, Ладижинську ОТГ створено у грудні минулого року. До її складу входить сім сіл: Текуча, Городниця, Рижавка, Колодисте, Ладижинка, Затишок і Малий Затишок.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: