АГРОФОТО

Bentley крім елітних авто буде випускати елітний мед

03.08.2019 12:08
 • Англійський виробник автомобілів люкс-класу Bentley (Бентлі) вже купили 2 вулики з сотами колонію зі 120 тисяч бджіл і в кінці літа сподівається зібрати 30 кілограмів меду. Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Літера “B” в англійській мові читається як “бі”, що звучить, як “Bee”. Бі, по-англійськи – бджола. Між тим, крилата літера “В” сто років прикрашає капоти автомобілів марки Bentley. Лінгвістичні зв’язки знайшли відображення у новому проекті британського автовиробника.

  Компанія Bentley в англійському місті Кру влаштувала невеличку, але вишукану пасіку, на якій в кінці літа сподівається зібрати 30 кілограмів меду, гідного королівських осіб. Вуликів лише два, обидва забезпечать сотами колонію зі 120 тисяч бджіл. Допоможуть автовиробнику у цій справі місцеві бджолярі-експерти з п’ятдесятирічним досвідом.

  “Популяції бджіл в Англії скорочуються, тому установка двох вуликів – відмінний спосіб використання пасовищ на краю ділянки. Наші бджоли – медоносні і були вирощені місцевими бджолярами з більш ніж 50-річним досвідом. З їх допомогою ми перевіряємо комах щотижня, і чудово бачити, що вони вже починають виробляти перший мед Bentley “, – йдеться в заяві компанії.

  Вулики були встановлені далеко від фактичного виробництва розкішних автомобілів.

  Поки що пасіка Bentley менша аналогічного господарства Porsche в Лейпцигу. Зате британська марка забезпечує власні потреби в електроенергії за допомоги сонячних батарей.

  Член правління з виробництва Bentley Пітер Бош заявив, що компанія знаходиться в постійному пошуку способів поліпшення навколишнього середовища та прагне нейтралізувати викиди двоокису вуглецю.

  Скільки коштуватиме фірмовий мед Bentley – невідомо. Для 30 кілограмів солодкого продукту фірма підготувала 100 невеличких баночок.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: