НОВИНИ

На Закарпатті чиновниці оголосили підозру щодо земельних оборудок 

01.08.2019 11:56
 • Начальниці Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області повідомлено про підозру через незаконне відчуження 14 земельних ділянок у Мукачівському районі. Про це повідомляє zakarpattya.net.ua.

  «Слідством встановлено, що в лютому 2018 р. обласне управління Держгеокадастру в особі її керівника видало завідомо протиправний наказ, яким було включено до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу прав на них на земельних торгах — 14 земельних ділянок загальною площею 559,6741 га, які розташовані на території Бобовищенської сільської ради (за межами населеного пункту) Мукачівського району», — йдеться в повідомленні.

  Так, було незаконно позбавлено права постійного користування цими земельними ділянками ДП «Агропромислово-торгове підприємство «Бобовище», яке володіло ними на підставі державного акту на право постійного користування.

  Зазначається, що начальниця Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області підписала та видала завідомо незаконний наказ, переслідуючи кінцеву злочинну мету отримання неправомірної вигоди для себе.

  Своїми діями очільниця Держгеокадастру в Закарпатській області грубо порушила вимоги Земельного кодексу України та Закону України «Про управління обєктами державної власності», з метою отримання неправомірної вигоди як для себе, так і для приватного товариства.

  За цими фактами СУ ГУНП в Закарпатській області розпочато кримінальні провадження за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою) та за ч.2 ст.366 ККУ (Складання і видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки).

  Очільниці Держгеокадастру Закарпаття, за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області, повідомлено про підозру в скоєнні злочинів. Фігурантці справи загрожує позбавлення волі на строк до 8 років. Слідство у справі триває.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: