АГРОВІДЕО

Три вбивства фермерів за останній квартал в Україні

23.07.2019 07:39
Featured Video Play Icon
 • У Дніпропетровській області відбуваються по справжньому страшні події. За останній квартал загинули при загадкових обставинах власники кількох успішних фермерських господарств. Зокрема, ФГ “Дар” та ФГ “Кондратюки”, повідомляє голова ГС ” Агро-Продовольчої Ради” Іван Слободяник на сторінці Facebook.

  «У кожній трагедії мороторошні “збіги”: начебто самогубство або нещасний випадок. Підприємства із земельним банком 4-5 тис. га. До або через деякий час після трагедій господарства загиблих були перереєстровані та отримали нових власників. Я не вірю у такі “збіги”!»,- коментує голова спілки.

  Усе вказує на те, що в області діє злочинне угрупування, очевидно, не без сприяння з боку місцевих чиновників та правоохоронців.

  «Дати відповіді, знайти і покарати винних, відновити справедливість та повернути родичам незаконно захоплені підприємства – найменше, що ми можемо для них зробити.» ,- наголосив він.

  Він звернувся до президента Володимира Зеленського та новообраної Верховної Ради щодо  розслідування та взяття під особистий контроль цих  «загадкових» убивств.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: