АГРОВІДЕО

Родина переселенців відкрила грибну ферму в Бахмуті

21.07.2019 16:17
Featured Video Play Icon
 • Сергій Сторож разом з дружиною Тетяною і двома дітьми приїхав в Бахмут, коли в Донецьку розпочалися бойові дії, пише shotam.info

  Сергій служив на передовій, а потіс вивчив підприємницьку справу, захистив бізнес-грант і отримав допомогу, завдяки якої зміг почати вирощувати гриби-гливи.

  Частково обладнання допоміг закупити грант від чеської організації “Людина в біді”, багато чого Сергій і Тетяна робили своїми руками.

  Кондиціонер і конвектор, систему вентиляції купили за грантові гроші, зволожувач пристосували побутовий. Щоб стежити за температурою і вологістю в приміщенні, поки використовують найпростіші вимірники.

  Щоб гливи давали хороший урожай, їм треба створити відповідні умови: певну вологість і температуру.

  У Сторожів поки невелика грибна ферма, розташована в колишньому сараї орендованого будинку. Вони планують розширювати виробництво. Приміщення потрібне побільше, а умов дотримуватися більш жорстко. В ідеалі – купити будинок і зробити льох, в землі на глибині 3-4 метри для глив ідеальні умови.

  Поки на фермі збирають невеликі обсяги врожаю і розвозять їх під замовлення. Якщо вийде розширитися, готові поставляти гливи на оптові овочеві бази, тим більше особливої конкуренції своїм грибам в Бахмуті вони не відчувають.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: