ВАЖЛИВО

На Миколаївщині розробила прототип “розумного вулика”

21.07.2019 14:19
 • Завдяки електронно-обчислювальному пристрою бджолярі постійно тримають руку на пульсі життя у вуликах. Група бджолярів «Медова фабрика», що працюють на Миколаївщині, за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) та сумісно з компанією «BeePro» розробили прототип розумного вулика «Smart beehive», пише agroreview.com

  У вуликах стоїть датчик, за допомогою якого система моніторить процеси, які проходять у вулику, робить виміри за різними показниками, всі актуальні дані про стан у вулику фіксуються та відображаються в смартфоні чи комп’ютері пасічника в режимі онлайн.

  Завдяки електронно-обчислювальному пристрою бджолярі постійно тримають руку на пульсі життя у вуликах.

  «Smart beehive» дозволяє слідкувати за вагою вулика, погодними умовами, температурою всередині вулика та за бортом, рівень сонячної активності. Ряд нових інновацій вже на стадії тестування. Незабаром розумний вулик буде рахувати кількість бджіл.

  Розумний вулик – справжній прорив для пасічників. З таким «інструментом» бджоляр не прив’язаний весь сезон до пасіки, економить час та інші ресурси, має можливість мобільно обмінюватись даними та оперативно приймати рішення.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: