НОВИНИ

Названо найзатребуваніші професії в агросекторі

20.07.2019 12:42
 • Перші місця у рейтингу найдефіцитніших професій в агросекторі займають трактористи та водії вантажівок. Про це розповіла керівник департаменту з управління персоналом групи компаній «Ukrlandfarming» Наталія Романенко, передає УНІАН.

  «Найбільш дефіцитні у нас трактористи. Середній вік тракториста – понад 50 років. Молодих трактористів приходить дуже мало. Наступна когорта – це водії вантажних автомобілів. Їх середній вік також досить високий – 40+. Ми розуміємо, що ці посади могла б займати та велика кількість переважно чоловічого населення, яка зараз без роботи стоїть у центрах зайнятості», – зауважила Романенко.

  За її словами, є нестача працівників напрямку тваринництва. Якщо раніше оператором машинного доїння міг працювати будь-хто, зараз технології стали досконалими і вже треба знати основи зоотехніки і ветеринарії.

  Також, у галузі не вистачає лікарів ветеринарної медицини та зоотехніків, а також спостерігається дефіцит компетентних управлінців.

  «Більшість керівників в аграрній галузі – це люди віком 40+ і, зазвичай, працівники, які починали свій професійний шлях з найнижчих ланок. Вони гарно виконували роботу на місцях, тому отримували підвищення, але саме навичок управління їм часто не вистачає», – заявила Романенко.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: