НОВИНИ

Україна збільшила імпорт огірків і томатів

19.07.2019 16:48
 • За 6 місяців поточного року Україна імпортувала 7 тис. т огірків та 55 тис. т томатів, що відповідно на 38% і 15% більше ніж показники за аналогічний період минулого року. Повідомляє fruit-ukraine.org.

  Цікаво, що імпорт як огірків, так і томатів, за першу половину 2019 р., став рекордним за останнє десятиріччя. Натомість експорт овочів закритого ґрунту продовжує знижуватися. Так, поставки томатів за кордон з початку року становлять всього 0,97 тис. т, що втричі менше ніж в минулому сезоні.

  Експорт огірків також зменшився майже в два рази, в порівнянні з 2018 р., і за 6 місяців поточного року склав 1,3 тис. т.

  «Українські виробники огірків та томатів зараз переживають часи змін. Звичайно, ситуація з втратою російського ринку зумовила тепличників шукати нові ринку збуту та розширювати асортимент продукції. На сьогодні основними імпортерами українських томатів та огірків залишаються Білорусь та Польща – країни, які в подальшому реекспортують українську продукцію», – розповідає аналітик УПОА Семен Крамаренко.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: