НОВИНИ

В Австралії налагодили виробництво органічного верблюжого молока

18.07.2019 15:22
 • Альтернативи коров’ячого молока продовжують завойовувати ринок. В Австралії росте попит на органічне верблюже молоко, яке випускає компанія QCamel. Незважаючи на зростаючу популярність, власниця першої сертифікованої органічної верблюжої ферми Лорен Брісбен, зазначає у інтерв’ю ВВС, що прибуток не є її основною мотивацією.

  «Ми мотивовані любов’ю. І наша філософія в управлінні молочною компанією відрізняється від філософії інших компаній. Ми розглядаємо верблюдів як членів нашої сім’ї і як колег, а не просто як худобу, або механізм в досягненні мети »- говорить Лорен про свою ферму в Квінсленді. Брісбен зазначає, що верблюди розумні і добрі тварини, і при правильному підході, з ними дуже легко працювати.

  Перші молочні ферми з верблюдами в Австралії відкрилися в 2014 році, і з тих пір ця галузь значно зросла, поширившись практично по всіх штатах. За даними фахівців, в 2016 році країна виробила 50 000 літрів верблюжого молока, в цьому ж році ця цифра збільшилася до 180 000 літрів на рік.

  Однією з головних причин зростаючого інтереса споживачів до верблюжого молока є його можлива користь для здоров’я. У порівнянні з коров’ячим, воно більш багате на вітамін С, В, залізо, кальцій, магній і калій. До інших властивостей верблюжого молока також можна віднести його здатність пом’якшувати прояви харчових і сезонних алергій, знижувати інсулінову залежність і полегшувати процес травлення.

  Варто відзначити, що наразі верблюже молоко має досить високу вартість – його ціна перевищує коров’яче молоко в 12 разів.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: