НОВИНИ

На Прикарпатті функціонує успішна страусина ферма

17.07.2019 14:15
 • На Прикарпатті на території хутора Ловаги колишній військовий АТО Сергій Швець, уже 5 років відновлює приміщення для страусиної ферми. Страусина ферма Швеця повноцінно запрацювала недавно. Однак вже приносить непогані прибутки – близько 2 тис. грн у день, повідомляє ШоТам.

  “За рік до служби мати придумала ідею зі страусиним бізнесом, коли десь побачила якусь телепередачу про цей бізнес. Мені ідея сподобалась, я проаналізував інформацію – з усього виходило, що це вигідно і рентабельно. Тоді ж і почали готувати ділянку. Коли повернувся і ситуація трохи стабілізувалась, ми з родиною зрозуміли, що можна розпочинати бізнес”, — розповідає власник ферми.

  Зазначається, що паралельно з відбудовою приміщення для ферми Швець шукав варіанти де б купувати тварин, оскільки ринок страусів не дуже насичений.

  “Ми тільки набираємо оберти – навіть у селі поблизу багато людей не знають, що тут є ферма зі страусами. Зараз одна екскурсія без дегустації коштує 50 грн, із дегустацією – 300 грн. За екскурсію нас відвідує людей із тридцять”, — відзначає господар.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: