НОВИНИ

На Вінниччині реалізовують інвестиційні проекти в АПК на 6 млрд грн

17.07.2019 07:00
 • За перші шість місяців 2019 року в агропромисловому комплексі Вінниччини завершили реалізацію 18 інвестиційних проектів, завдяки яким забезпечили роботою понад 200 громадян. Як повідомляють на сайті Вінницької ОДА, вартість цих проектів становила 477,6 мільйонів гривень. Було створено 216 нових робочих місць, пише vezha.vn.ua.

  Якщо розглядати детальніше, то завершили реалізацію проекту з посадки волоських горіхів на площі 970 га, також завершена реконструкція молочно-товарної ферми на 1000 гол./місць.

  Побудували п’ять зерносушарок та два зерносклади потужністю 6 тисяч тонн. Завершили будівництво пункту прийому і первинної переробки зерна потужністю 2,5 тисяч тонн.

  В харчовій та переробній промисловості за півроку реалізовано вісім проектів, направлених на модернізацію виробничих процесів в м’ясній, молочній, цукровій та хлібопекарській галузях та кормо виробництву.

  Зазначають, що наразі у Вінницькій області у галузі АПК продовжується реалізація ще 84 інвестиційних проектів на суму 6,4 мільярдів гривень.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: