ВАЖЛИВО

IKEA інвестувала в найбільшу в світі вертикальну ферму $100 млн

14.07.2019 15:00
 • Ingka Group, яка є материнською компанією шведського меблевого рітейлера IKEA, інвестувала $100 млн в розвиток компанії AeroFarms, повідомляє The Financial Times. 

  За інформацією агентства, в фінансуванні також взяли участь британські компанії Wheatsheaf і ADM Capital, Mission Point Capital та китайські компанії GSR Ventures і AllianceBernstein.

  Залучені гроші AeroFarms планує витратити на подальше розширення складів для своєї продукції.

  Як заявив виконавчий директор AeroFarms Девід Розенберг, одним з ключових моментів цієї угоди була домовленість з інвесторами про подальший розвиток компанії.

  Основні продукти AeroFarms – рукола, крес-салат та капуста, які продаються під брендом Dream Greens в роздрібних мережах, включаючи Whole Foods і ShopRite.

  На думку засновника IOI Capital Еріка Кобаясі-Соломона, інвестиції в компанію, яка пом’якшує зміни клімату та займається внутрішнім землеробством, мають економічний сенс, якщо зовнішнє і тепличне господарство є складним або занадто дорогим.+

  На Близькому Сході, де землеробство на відкритому повітрі практично неможливо через спеку, вертикальні ферми мали б сенс як інвестиції, зазначив інвестор.

  Кобаясі-Соломон додав, що вертикальні ферми – лише частина рішення для світової продовольчої безпеки: вирощені рослини повинні бути різноманітними, так як важко нагодувати світ тільки латуком, капустою та руколою.

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: