НОВИНИ

Гроно унікального винограду продали за $11 000

12.07.2019 08:52
 • Причиною таких фантастичних цін сорту Ruby Romans є його неперевершена якість і вкрай невеликі поставки. На аукціоні в японському місті Канадзаве (префектура Ісікава) гроно винограду сорту Ruby Roman (“римський рубін”) пішла з молотка за 1,2 мільйона ієн (близько $11 тисяч). Про це пише east-fruit.com.

  Покупцем став власник приватної мережі традиційних японських готелів.

  — Ми зробили ставку в 1,2 мільйона, щоб відзначити дванадцяту річницю появи даного сорту на місцевих аукціонах, — цитує його агентство. Гроно “римського рубіна” стала першою проданою в 2019 році. Всього в цьому році в Японії очікується реалізація близько 26 тисяч грон такого винограду.

  Виноград сорту “римський рубін” цінується за дуже солодкі рубіново-червоні ягоди з особливим смаком. Він відрізняється великими виноградинами, що досягають розмірів м’ячика для гольфу. Сорт Ruby Roman виведений в Японії і продається тільки в префектурі Ісікава. Він вирощується при дуже жорсткому дотриманні вимог. Вперше цей сорт з’явився на ринку в 2008 році, коли за одне гроно цього винограду менеджер готелю сплатив нечувану раніше ціну в $910.

  Причиною таких фантастичних цін сорту Ruby Romans є його неперевершена якість і вкрай невеликі поставки.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: