НОВИНИ

Уряд затвердив умови кредитного проекту з ЄС щодо фінансування аграріїв на 800 млн євро

11.07.2019 13:55
 • Кабінет міністрів України затвердив вимоги до банків, через які буде здійснюватись фінансування агропромислового комплексу в межах проекту з Європейським інвестиційним банком на 800 мільйонів євро. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

  Загалом в межах проекту Європейський інвестиційний банк планує виділити на проекти агробізнесу 400 мільйонів євро. Ще стільки ж мають надійти з інших джерел, зокрема від банків-учасників проекту.

  «Міністерство фінансів активно працює над залученням довгострокових фінансових ресурсів в економіку України. Реалізація проекту позитивно вплине на бізнес-клімат, створить передумови для активізації інвестиційної діяльності, допоможе українським аграріям наростити виробничі потужності та створити нові робочі місця», — прокоментував рішення уряду заступник міністра фінансів Юрій.

  Фінансування в межах проекту будуть виділяти на виробництво зернових та олійних культур, розвиток рибного господарства, а також будівництво лабораторій та служби

  Кредити в межах програми планують видавати терміном на 10 років. Вони будуть покривати до 70% потреб аграрних підприємств у коштах для фінансування того чи іншого проекту.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: