НОВИНИ

В Україні побудують завод з виробництва високотехнологічного обладнання для переробки продукції АПК

10.07.2019 13:16
 • В Україні з’явиться новий завод з виробництва високотехнологічного обладнання для переробних підприємств агропромислового комплексу. Інвесторами виступлять український холдинг VEKTOR Сompany Group і болгарська компанія Elica. Про це повідомили глава холдингу VEKTOR Сompany Group Олександр Александров, а також керівники компанії Elica Йордан Радулов і Андрій Шпаков.

  Побудувати завод інвестори планують в Харківській області. Свою продукцію він буде випускати під брендом «Еліка Україна». Проект буде реалізований протягом двох років. Нове підприємство дозволить створити понад 300 нових робочих місць.

  «Наша країна повинна удосконалити власну переробну промисловість і розвивати експорт високоякісної та технологічної готової продукції. Україна і Болгарія залишаються одна для одної важливими економічними партнерами. Ми вирішили об’єднати зусилля української й болгарської компаній і побудувати найсучасніше високотехнологічне підприємство в Україні з виробництва обладнання для харчової переробної промисловості», — повідомив глава холдингу VEKTOR Сompany Group Олександр Александров.

  «Цей завод стане першим таким проектом в Україні. Він буде випускати інноваційне обладнання, яке сприятиме розвитку глибокої переробки зернових та олійних культур», — зазначив керівник компанії Elica Андрій Шпаков.

  За словами Олександра Александрова, обладнання «Еліка Україна» за рахунок високої енергоефективності та інноваційності дозволить переробникам знизити витрати на виробництво і підвищити рентабельність готової продукції. Застосування цього обладнання також забезпечить високу якість переробленої продукції, яка буде відповідати всім світовим стандартам. Крім того, розвиток власної глибокої переробки зернових та олійних культур дозволить Україні частково замістити імпорт, що зробить готову продукцію більш доступною для кінцевого споживача.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: