НОВИНИ

Україну та Литву з’єднав новий регулярний контейнерний поїзд

10.07.2019 11:54
 • «Укрзалізниця» спільно з Білоруською та Литовськими залізницями запустила новий регулярний контейнерний поїзд Containerships train у сполученні Литва—Білорусь—Україна.  Поїзд курсуватиме за маршрутом Драугісте (Литва)—Бровари (Україна) двічі на тиждень. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, передає прес-служба компанії.

  «Останній рік можна йменувати “контейнерним бумом” в Укрзалізниці. Containerships train — наш 22-й контейнерний поїзд, що буде курсувати Україною. Конкурентна швидкість доставки незалежно від погодних умов, регулярність рейсів та зрозумілий графік. Додайте до цього зменшення логістичних витрат в середньому на 25%. Вигоди беззаперечні», — повідомив Євген Кравцов.

  За  його словами, ринок транспортних послуг ставить перед перевізниками завдання зі створення нових конкурентних логістичних продуктів. Необхідно відповідати вимогам часу і створювати якісні й ефективні сервіси.

  «Раніше вантажі в цьому напрямку йшли автотранспортом, ми їх переорієнтували на залізницю. ЄС робить акцент на скороченні частки автомобільних перевезень на користь екологічніших — залізниці та водного транспорту. І тут Укрзалізниця саме на передовій сучасних та якісних сервісів», — зазначив Євген Кравцов.

  Керівник Укрзалізниці також повідомив, що у складі першого поїзда Containerships train 65 контейнерів, на станцію Бровари вони прибудуть за 50 год. У планах компанії — організація контейнерних перевезень до Одеського морського порту.

  «Драугісте розташовується поруч із портом Клайпеда. Тож десь з осені плануємо ще один маршрут вже до Одеського морського порту. З огляду на переорієнтацію вітчизняного експорту до країн ЄС та збільшення вантажів, що адресовані до морських портів, саме контейнерні перевезення стануть у пригоді», — зауважив Євген Кравцов.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: