НОВИНИ

В Україні може скоротитися урожай яблук

10.07.2019 12:53
 • За даними Української асоціації аграрного експорту, загальний урожай плодово-ягідних культур в промислових господарствах України поточного року може скоротитися на чверть. Урожай яблук в Україні цього року може скоротитися на третину і сягнути 460 тисяч тонн, через несприятливі погодні умови. Про це повідомив на прес-конференції голова Української асоціації аграрного експорту Дмитро Крихта, пише УНІАН.

  “Очікуваний урожай яблук в Україні, якщо минулого року ми зібрали 675 тисяч тонн яблук, то сьогодні ми очікуємо загальний вал на рівні 460 тисяч тонн”, – сказав Крихітка.

  Експерт додав, що врожай кісточкових в Україні поточного року може скоротитися на 15% – до 38 тисяч тонн з 45 тисяч тонн. Водночас, за його словами, урожай чорниці в Україні може збільшитися на третину і досягти 4 тисяч тонн.

  “Цей сезон однозначно стане менш врожайним у порівнянні з минулим. За нашими розрахунками, ми побачимо скорочення на чверть врожаю в промислових господарствах всіх культур, і кісточкових і ягідних”, – підкреслив Крихта.

  Він зазначив, що причиною скорочення врожаю плодово-ягідних культур в Україні у поточному році стали несприятливі умови та перепади температур – дощова весна і посушливий червень.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: