АГРОФОТО

Масштаби жахають: тонни мертвої риби на водоймі в Запорізькій області

30.06.2019 12:00
 • У мережі з’явилася інформація і знімки з річки Велика Білозерка в Запорізькій області. Там пересихає русло річки і гине риба. Інформація про це з’явилася в Instagram.

  У річці пересохло вже більше 120 га водяній гладі. Йдеться про те, що вода в річку повинна надходити з Каховського водосховища, але за неї (воду) просять чималі гроші. Раніше воду пускали з довколишніх шахт, але після того як там стали несправні очисники (відстійники) вода стала технічною відсталістю та відповідно в річку її пускати не можна.

  «Вирішення проблеми є, це очистити і поглибити русло річки, щоб вона наповнювалася власними джерелами. Подейкують, нібито навіть іноземні компанії пропонували почистити річку натомість на знахідки з дна річки, але наші чиновники настільки жадібні, що нехай воно пропаде у нас, ніж дістанеться комусь, і вони відмовили. »- йдеться в пості.

  Довідка. Велика Білозерка – річка, розташована на території України, в Василівському, Великобілозерському і Кам’янсько-Дніпровському районах Запорізької області. Є лівою притокою Дніпра – річки, що впадає в Чорне море. Довжина: 85 км Площа басейну 1 401 км²

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: