ГОЛОВНЕ

У Мінагрополітики обговорили проблемні питання розвитку виноробства

25.06.2019 15:48
 • Учора, 24 червня відбувся круглий стіл “Обговорення питань розвитку виноградно виноробної галузі України” за участю в.о. міністра Ольги Трофімцевої.

  До питань просування продукції виноробної галузі на експортних ринках, включаючи створення національного бренду українськмх вин і вивезення виставкових зразків. 42.1 тис.га виноградників в 2018 році. 40 млн.дол. США експорт вина, 125 млн.дол.США – імпорт (2018 рік)

  «Лабораторії, кадри і дієвий контроль з боку держави за виробництвом винопродукції (або як запобігти виробництву і реалізації продукції Шмурдячного винзаводу (не чули про такий? Я теж. Бо його, як і Фуфлянського молокозаводу, не існує в природі!), позиціонування вітчизняного вина в мережах роздрібної торгівлі і HoReCa і, відповідно, розумна регуляція галузі для макс.ефекту. Це лише частина питань, які обговорювали і робота над якими продовжиться далі.  Простежуваність! Відповідь на велику кількість викликів галузі виноградарства і виноробства, да і всього АПК», – зазначила Трофімцева у Facebook.

  За її словами, потрібне парасолькове об’єднання виноградарів і виноробів для більш ефективного лобіювання інтересів всього сектору як в країні, так і за її кордонами.

  “Безліч невирішених питань – необхідно об’єднувати зусилля всіх учасників цього бізнесу, особливо малих виноробів, як найбільш уразливих” – прокоментував винороб Валерій Петров.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: