АГРОВІДЕО

Британці встановили рекорд швидкості на тракторі

25.06.2019 15:15
Featured Video Play Icon
 • Британці встановили рекорд швидкості на тракторі. Важку дизельну машину розігнали до 166,72 км/год, повідомляє auto.24tv.ua

  У березні 2018 року пілот шоу Top Gear Стіг встановив новий рекорд швидкості для тракторів, розігнавши машину марки JCB з 5,7-літровим мотором до 140,44 км/год. Днями пілот Гай Мартін на тракторі JCB побив це досягнення.

  Представники Книги рекордів Гіннесса зафіксували максимальну швидкість трактора JCB Fastrac на злітній смузі аеродрому Елвінгтон у 103,6 миль на годину або 166,72 км/год. Це значно перевищує результат, показаний минулої весни Стігом.

  Fastrac – це серія високошвидкісних сільськогосподарських тракторів британської компанії JCB Landpower. Для встановлення рекорду використовувався серійний трактор з модифікованим 7,2-літровим, 6-циліндровим двигуном DieselMax, продуктивність якого становить 1000 кінських сил і більше 2440 ньютонметрів крутного моменту. З трактора зняли усі важкі деталі, аби знизити його масу, а також додали кілька еародинамічних елементів. Це дозволило збільшити максимальну швидкість машини більш ніж вдвічи – з 80 км/год до 166,72.

  Фото: найшвидший трактор у світі та його пілот Гай Мартін / Driveline

  За кермом трактора був відомий мотогонщик Гай Мартін – багаторазовий учасник перегонів на острові Мен, який так і не зміг здобути перемогу у престижному змаганні.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: