ВАЖЛИВО

Гучна справа рейдерського захоплення ФГ «ДАР»: знайдено тіло спадкоємиці

21.06.2019 13:15
 • У вересні 2016 року Україна дізналася про рейдера Кузнєцова В.В., який захопив ФГ «ДАР». Через численні махінації та підтримку «чорних реєстраторів» які діють з мовчазної згоди Міністерства юстиції України, Кузнєцов В.В. за старою рейдерською схемою знову став «власником» та «директором» ФГ «ДАР»,  та майна фізичних осіб. Після смерті власника ФГ «ДАР» Дарадуди Василя Юрійовича, його єдиним та законним спадкоємцям: дружині Дарадуда Антоніні Анатоліївні та дітям Дарадуді Марині Василівні та Дарадуді Дмитру Васильовичу було запропоновано, фактично за безцінь продати ФГ «ДАР». Ініціатором пропозиції був народний депутат Нестеренко Вадим Григорович, в особі його вірного соратника та виконавця різного роду рейдерських замовлень, Кузнєцова Василя Віталійовича. Цього тижня було знайдене тіло дружини і спадкоємиці «ДАР»  Дарадуди Антоніни Анатоліївни. Про це читайте в публікації Аgronews.ua.

   

  Зловмисники не встановлені, правоохоронці не діють

  Очевидним є факт того що притягнення до кримінальної відповідальності та направлення до суду кримінального провадження за ст. 206-2 КК України у відношенні не винного і не має ніякого відношення саме до рейдерського захоплення ФГ «Дар» – Іванченко «вирішило» ряд проблем: зняло напруження в суспільстві, актуальність, на час зняло громадський контроль з зухвалого гучного злочину, а так ж дало можливість «відчути» Кузнецову себе потерпілим уникнути покарання. Але це замилювання очей!  І в зв’язку з чим, перебуваючи в цьому статусі, Кузнецов всіляким затягує терміни розгляду і засудження Іванченка, розуміючи що неминуче нього викриття і виправдання Іванченка за рейдерське захоплення, скільки мотузочці не витися кінець все одно буде!

  Кузнецов В.В. пішов далі, і, в його інтересах, група підконтрольних йому реєстраторів і нотаріусів протягом лютий – травень 2019 року використовуючи підроблені рішення судів, неодноразово вносили неправдиві відомості до державних реєстрів майнових прав та юридичних осіб по ФГ «Дар» (ЄДРПОУ 20208919) а так ж позбавило засновників зазначеної компанії – Дарадуда А.А., Дарадуда М.В. їх особистого майна на суму 5 000 000 гривень. А на решту майно, за підробленим рішенням суду було накладено арешт. Прізвища, адреси, всі дані гучних замовників, організаторів, виконавців відомі. Результат діяльності правоохоронців нульовий. Ну, а як тут розслідувати при наявності такого покровителя, та ще з такими ресурсами і статусом?!

  Після смерті власника ФГ «ДАР» Дарадуди Василя Юрійовича, його єдиним та законним спадкоємцям: дружині Дарадуда Антоніні Анатоліївні та дітям Дарадуді Марині Василівні та Дарадуді Дмитру Васильовичу було запропоновано, фактично за безцінь продати ФГ «ДАР». Ініціатором пропозиції був народний депутат Нестеренко Вадим Григорович, в особі його вірного соратника та виконавця різного роду рейдерських замовлень, Кузнєцова Василя Віталійовича.

  Сімейство Дарадуд відмовило пану Нестеренку у продажу Фермерського господарства «ДАР».

  Отримавши відмову, народний депутат Нестеренко В.Г., руками свого вірного соратника Кузнєцова В.В., за підтримки «чорних реєстраторів» та «чорних нотаріусів» та за бездіяльності правоохоронних органів та органів юстиції здійснив цинічне та злочинне рейдерське захоплення майна ФГ «ДАР» та майна його засновників, яке триває й по сьогоднішній день.

  Так, 06 вересня 2016 року державний реєстратор Мшар Світлана Юріївна Одеської філії Державного підприємства «Державний інститут судових економіко-правових та технічних експертних досліджень» в порушення норм ст. 215, 220, 657 ЦК України та частини четвертої ст. 17, ст. 28 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань” (щодо вимог нотаріального посвідчення правочину на нерухоме майно) та при наявності підстав для відмови у державній реєстрації, вчинила реєстраційні дії щодо зміни складу засновників номер запису 12291050015002622 та номер запису 12291070016002622, на підставі нотаріально не посвідчених, підробних документів, а саме: Протоколу загальних зборів № 2 від 02.09.2016 року, договору купівлі-продажу від 02.09.2016 року.

  Внаслідок чого, єдиним власником став громадянин України Іванченко Владислав Миколайович.

  Жоден із членів Фермерського господарства «ДАР» не були присутні на загальних зборів членів ФГ «ДАР» та в протоколі № 2 від 02.09.2016 року, як і в договорі купівлі-продажу від 02.09.2016 року підписи свої не ставили.

  На сьогоднішній день в провадженні Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська у судді Дружиніна К. М. розглядається кримінальне провадження № 12016040350003741 внесене в Єдиний реєстр досудових розслідувань 07.09.2016 року, за обвинуваченням  Іванченко В. М. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст.206-2 ч.3, 358ч.1, 358 ч.4 КК України

  10 травня 2017 року за відсутності матеріалів кримінального провадження, не дослідивши обставини набуття Кузнєцовим В. В. права власності на ФГ «ДАР» Бабушкінський районний суд ухвалив визнати Кузнєцова В. В. потерпілим по кримінальному провадженню № 12016040350003741.

  Однак всі наступні дії Кузнєцова В. В. вказують на те, що він є головним фігурантом усіх злочинних дій спрямованих на незаконне захоплення ФГ «ДАР» з метою виведення активів господарства, однак станом на день нашого звернення Кузнєцову В.В. правоохоронними органами не вручено жодної підозри, хоча доказів його злочинним дій більш ніж достатньо, а перелік цих дій з кожним днем тільки збільшується.

  12 березня 2019  р. за даним фактом Дарадуда Д.В. звернувся до слідчого управління ГУ НП у Дніпропетровській області з заявою про вчинення кримінального правопорушення. Заява була долучена до матеріалів кримінального провадження 12019040000000165.

  Тим же державним реєстратором Дідовим Андрієм Олександровичем КП “Цифровий документообіг” Дніпропетровської обласної ради, 11.03.2019 р. здійснено незаконну перереєстрацію об’єктів нерухомості що належали діючим членам ФГ «ДАР» Дарадуді М.В. та Дарадуді А.А. вартістю близько 10 000 000 грн., використавши при цьому теж саме підроблене додаткове рішення Дніпровського апеляційного суду від 21.02.2019 р.

  14.03.2019 р. було отримано відповідь Печерського районного суду м.Києва, згідно якої співробітниками Печерського районного суду проведено перевірку даних автоматизованої системи документообігу суду «Діловодство-3». За результатами перевірки встановлено, що 14.12.2018 суддею Козловим Р.Ю. ухвала про забезпечення позову у цивільній справі № 757/35628/17-ц не виносилась. Крім того, у відповіді зазначено, що «таким чином є підстави вважати, що долучена копія ухвали суду від 14.12.2018 по вказаній судовій справі має ознаки підроблення».

  Таким чином, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу Павловська Ганна Олегівна під час вчинення нотаріальних дій відносно майна Дарадуди Антоніни Анатоліївни  та Дарадуди Марини Василівни  використала неіснуюче та підроблене рішення суду.

  Злочинні дії Нестеренка-Кузнєцова на цьому не закінчилися

  Так, 20.05.2019 р. за сприяння «чорного» нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу  Павловської Г.О., «злочинне угрупування» Нестеренко-Кузнєцов знову здійснили незаконну перереєстрацію корпоративних прав ФГ «ДАР» на себе. Використавши при цьому підроблене рішення вже Ленінського районного суду м. Дніпропетровська № 205/4149/19 від 16.05.2019 р.

  Згідно відповіді Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 21.05.2019 р., рішення, за яким «чорний» нотаріус Павловська О.Г. здійснила незаконну перереєстрацію ФГ «ДАР» на Кузнєцова В.В. судом взагалі не ухвалювалось та має ознаки підроблення.

  18.06.2019 р. отримано сумну та трагічну звістку про смерть однієї законної власниці ФГ «ДАР» – Дарадуди Антоніни Анатоліївни, дружини Дарадуди Василя Юрійовича.

  Як повідомив Аgronews голова Асоціації фермерства Дніпропетровщини Анатолій Іванович Гайворонський,  тіло жінки знайшли тільки через добу в басейні.

  «Зі слів адвоката, Дарадуду А.А. вбили», – додав Гайворонський.

  Також голова асоціації фермерства додав, що вже майже чотири роки іде рейдерський захват, а  прокуратура та слідчі органи не працюють.

  Однак, причини смерті буде звичайно встановлювати слідство. Та питання кому вигідна смерть Дарадуди А.А.?  І чи дійсно це нещасний випадок чи можливо замовне вбивство, інсценоване під нещасний випадок? Та чи причетні до цього народний депутат Нестеренко В.Г.  та його вірний соратник Кузнєцов В.В., питання залишається відкритим!!!

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: