НОВИНИ

Індія може стати альтернативою російському ринку яблука для українських виробників

20.06.2019 08:14
 • Індія могла б стати прекрасною альтернативою російському ринку яблука для українських виробників, тим більше, що вона може платити за яблуко більш високу ціну, ніж Росія, навіть з урахуванням додаткових витрат на упаковку і доставку яблука, повідомляє прес-служба УПОА.

  Про це зазначив керівник Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Федір Рибалко, коментуючи підвищення мита Індією на поставки яблука та горіхів з США, що сталося минулого тижня та фактично забороняє експорт американської продукції на індійський ринок.

  “Проте, в Україні далеко не всі садівники вміють зробити яблуко необхідної якості, яке б витримало такий тривалий трансфер і далеко не у всіх є необхідні добре пофарбовані червоні сорти яблука, необхідні для поставок в Індію»,- говорить Федір Рибалко, керівник Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

  «Ще одна особливість ринку яблук Індії – це потреба в яблуці невеликих і середніх калібрів, в той час як в Україні акцент робиться на більш велике яблуко. Ну і питання сортування та пакування яблука, а також обробки інгібіторами етилену на базі 1-MCP у нас теж поки відпрацьовані лише деякими з фермерів, що істотно зменшує обсяги доступного для експорту з України яблука», – зазначає глава УПОА.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: