ВАЖЛИВО

Під Харковом викинули в річку 150 мішків з тушами курей

17.06.2019 08:26
 • В притоці Сіверського Дінця поблизу Харкова були виявлені тіла мертвих курей. Близько тонни поліетиленових мішків, що видають сморід, були викинуті невідомими особами. Інформація про це з’явилася в соцмережі Facebook. Як повідомляє очевидець Роман Роменський, в річці Хотомля сталася екологічна катастрофа. В її води з мосту хтось викинув мішки з мертвими курми, пише Fermer.Blog.

  У місці, де знайдені трупи курей, стоїть сильний сморід. Річка несе пакети вниз, в Кулаковську затоку Печенізького водосховища річки Сіверський Донець.

  Об’єкт був локалізований представниками місцевої влади, а саме главою ОТО і депутатами. Як каже Роман Роменський, від відвідування місцевих пляжів та риболовлі нижче за течією річки поки треба утриматися, а також краще відстежувати повідомлення в засобах масової інформації, яка стосується карантину.

  У водах річки Хотомля було виявлено приблизно 150 пакетів з тілами птахів. Зразки відправили на лабораторне дослідження. Дані про цю подію занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 239 («забруднення або псування земель») Кримінального кодексу України.

  Це правопорушення передбачає штраф до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, повідомили співробітники обласного управління поліції.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: