ВАЖЛИВО

Навіщо Ірпіньводоканал закупив 15 тисяч літрів молока?

15.06.2019 12:00
 • У той час коли люди масово скаржаться на відсутність та якість води в Ірпені, КП Ірпіньводоканал закупив молоко та вершки, у кількості 15 тисяч літрів., повідомляє irpin.online

  Відповідні документи оприлюднені на сайті Prozorro. У жителів Ірпеня це викликало багато питань. Можливо таким чином комунальники хочуть компенсувати споживачам незручності та закачати молоко у труби. В соцмережі шуткують, “що вершки до кави, яка тече з кранів” ірпінчан.

  Дану ситуацію прокоментував громадський діяч, корінний ірпінчанин Святослав Куценко:

  “На жаль КП “Ірпіньводоканал” як і більшість комунальних підприємств Ірпінської міської ради сьогодні є механізмом для виведення коштів міського бюджету Ірпеня групою осіб на чолі з Карплюком. Коли треба щодня виділяти кошти для поліпшення якості питної води для мешканців Приірпіння – чиновники купують міфічне молоко за завищеною ціною.”

  Він зазначив, що за такою схемою вони виводять на свої приватні фірми міські кошти. І за ці кошти пан Карплюк веде свою виборчу кампанію, щоб потрапити до парламенту України.

  Зауважимо, що молоко купувати можна лише з прибутків підприємства: “безплатна видача молока або інших рівноцінних харчових продуктів можлива в порядку, встановленому колективним договором, і лише з прибутку, що залишається на підприємстві після сплати податків та інших обов’язкових платежів до бюджету (стаття 7 Закону України «Про охорону праці»)

  А поки багато питань і відсутні відповіді, будемо чекати на офіційне пояснення ірпінських чиновників, зокрема членів виконкому й очільника КП “Ірпіньводоканал”.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: