НОВИНИ

Громадське обговорення законопроекту про захист рослин триватиме до середини липня

12.06.2019 17:21
 • Держпродспоживслужба оприлюднила проект закону України «Про захист рослин» для громадського обговорення. Держпродспоживслужба запрошує профільні асоціації долучитися до обговорення законопроекту про захист рослин

  Законопроект розроблений спільно з Проектом Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб» та визначає основи захисту і карантину рослин, обігу пестицидів, державного контролю в вищезазначених сферах та враховує основні вимоги регламентів та директив Євросоюзу в сферах захисту і карантину рослин.

  З метою отримання зворотного зв’язку та проведення ґрунтовного аналізу законопроекту Держпродспоживслужба закликає представників профільних аграрних асоціацій і зацікавлених осіб у сферах захисту та карантину рослин долучитися до обговорення законопроекту, напрацювання пропозицій та висловлення можливих зауважень для їх подальшого узагальнення та врахування. Відповідного листа на адреси провідних асоціацій було направлено за підписом голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи.

  Пропозиції до законопроекту можна надіслати до 15 липня 2019 року.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: