НОВИНИ

В Україні будуть виробляти американські біопрепарати для захисту рослин

12.06.2019 15:56
 • Виробник засобів захисту рослин (ЗЗР) компанія TerraMax (США) розглядає можливість запуску виробництва біопрепаратів із захисту рослин в Україні у 2020 р. Повідомляє ukranews.com.

  «Якщо ми домовимося, знайдемо загальну формулу виробництва та продажу в Україні, то в наступному році можемо почати», — розповів генеральний директор представництва «Террамакс Україна» (Київ) Юрій Гоголь.

  У свою чергу керуючий директор з виробництва і технологій TerraMax Том Пропер підтвердив обговорення цієї ідеї, але, за його словами, єдиного готового рішення ще немає.
  За словами Юріія Гоголя, плани про виробництво добрив на території України у компанії з’явилися ще на початку 2019 р., оскільки аграрії зацікавлені у своєчасній доставці свіжого продукту, що є складним при перевезенні з США.

  «Це пов’язано з тим, що Америка далеко і доставка проходить дуже довго, ми не можемо заздалегідь це завести… Корабель йде 2 місяці, тому ми завжди привозимо (добрива) впритул», – прокоментував він.

  Йдеться про виробництво інокулянтів, в основі яких використовуються азоспіріли — природні мікроорганізми, які сприяють зростанню рослин і працюють як фіксатор азоту, тобто збирають азот з повітря і ґрунту та доставляють його в кореневу систему.

  Наразі компанія сертифікувала в Україні на 10 років інокулянти для сої та пшениці (по 2 препарати — рідкий і сухий), також ведуться лабораторні випробування на кукурудзі.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: