НОВИНИ

АМАКО представила на Агро-2019 лінійку самохідних обприскувачів Massey Ferguson

12.06.2019 10:25
 • У Києві 4 червня 2019 року під час виставки Агро-2019 один із провідних вітчизняних дилерів сільгосптехніки – компанія АМАКО представив низку нових моделей машин та агрегатів.

  Передусім це стосується абсолютної новинки у класі – самохідного обприскувача Massey Ferguson, представленого серією, яка складається із двох моделей MF 9330 і 9335. Кліренс обох агрегатів становить 165 см, хоча для замовлення доступна модель із 154-сантиметровою висотою.

  MF 9330 має бак для робочого розчину місткістю 3000 л і штангу, довжиною від 24 до 30 м, а MF 9335 – бак на 3500 л і 32-метрову штангу. Втім, вже наступного сезону можна буде придбати таку машину зі штангою на 36 м.

  Обидві моделі оснащені 200-сильними двигунами AGCO Power 66CW3 об’ємом 6,6 л. Серед їхніх особливостей, окрім економічності, слід відзначити орієнтованість на складні умови експлуатації. Тобто це «самохідки», розраховані на роботу в українських господарствах з їх неякісним дизельним пальним, всюдисущою пилюкою та не завжди відповідальними операторами.

  Завдяки високому крутному моменту, котрий забезпечується на нижніх передачах, економія пального може сягати дивовижних 40-50% у порівнянні з традиційними моделями.

  Новинки Massey Ferguson доволі жваві та можуть рухатися полем на швидкості до 35 км/год. У їх конструкції застосовано якісно нові принципи «гнучкої» рами, що сприяє вищій надійності, маневреності та прохідності обприскувача. Зокрема, це стосується запатентованої центральної рами з системою маятникового ролика, зорієнтованої на зниження зношування елементів конструкції та дотримання заданої висоти обприскування. Коливання під час руху, а особливо у разі зміни швидкості гасяться ще у зародку. За рахунок цього аграрій заощаджує кошти на раціональній витраті ЗЗР та заробляє додаткові завдяки вчасній та якісній обробці посівів.

  Взагалі новацій чи просто корисних функцій у машин MF серії 9300 не бракує. Це й особлива конструкція штанги, яка націлена на захист розпилювачів, і автоматичне встановлення її висоти разом із відключенням секцій, і гідравлічна зміна колії (від 2,8 до 3,4 м), і гідравлічний автопілот із кутом заходу на лінію у 90 градусів.

  Простіше кажучи, самохідні обприскувачі Massey Ferguson – машини класні, по-своєму навіть революційні, і гадаємо, що ми невдовзі розповімо про досвід їх експлуатації не в одному українському господарстві. Виходячи з відносно середнього об’єму бака для робочого розчину, до їх головних переваг слід віднести високу прохідність, швидкість роботи та наявність унікальних технологічних переваг. Плюс – можливість забезпечити для клієнта сервіс такого високого рівня, відмовитися від якого буде просто нераціонально.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: