АГРОФОТО

Виставка АГРО-2019: як це було?

10.06.2019 17:20
 • Головна подія галузі. Враження від АГРО-2019!

  Виставка «АГРО-2019» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі. Вона старша за Незалежну Україну! Цьогоріч виставка пройшла в 31-й раз. Три десятиліття відпрацьовувався формат, набувався досвіт та імідж, врешті — на «АГРО» їдуть зі всього світу.  Представлені компанії із США, Канади, Німеччини, Польщі, Китаю, Латвії, Білорусі, Італії, Туреччини, Індії. Отже цінність цього заходу та участі в ньому складно переоцінити.

  АГРО — ефективна і унікальна для України платформа для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентації новинок в усіх сферах АПК України, налагодження комунікації між бізнесом і державою, виробниками та інвесторами, асоціаціями та експертами.

  Більше того, щороку виставка відкриває широкі можливості для співпраці з країнами–лідерами світового аграрного сектору.

  Щороку відвідати кожний семінар, завітати на кожний стенд стає все складнішим. Площа і масштаби події вражають: 34 200 квадратних метрів виставкової площі, майже 1500 учасників з майже двох десятків країн світу, загальне число відвідувачів у минулому році досягло 83 тисяч осіб.

  З кожним новим роком проведення АГРО  один за одним б’є власні рекорди. Цю виставку відкривають президенти, прем’єри і міністри, її учасники з’їжаються з усіх куточків нашої країни: 20 областей представлені окремими експозиціями.

  Цього року виставку відкрили Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, Перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, виконуюча обов’язки Міністра аграрної політики і продовольства Ольга Трофімцева.

  Традиційно в рамках «АГРО» працює 9 розділів. Кожний з них концентрує найпередовіші надбання українських фермерів, аграріїв, виробників і переробників.

  Експоагротех, рослинництво і агрохімія, агротранспорт і логістика, Hi-Tech Agro, біопаливо, 

  Animal’Ex, Agro Build Expo, Органік, FishExpo.

  Кожний з них готує експозицію, проводить семінари і презентації, тут укладають десятки і сотні контрактів.

  Насправді виставка «АГРО» відіграла надважливу роль в інтеграції України в глобальне сільське господарство та нарощуванні експортних можливостей.

  Ми входимо в топ-10, а за деякими позиціями посідаємо перше місце за експортом агропродукції. Це кожний третій долар від усього експорту Україна отримує від АПК.

  Виставка «АГРО-2019» завершила свою роботу. Техніка повертається в поля, аграрії — до роботи.  Очікуємо ще більшого представництва та ще більше новинок наступного року.

  Фермеруй в Україні —  підкорюй світ!

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: