АГРОВІДЕО

Massey Ferguson вперше в Східній Європі презентував нові трактори в сегменті «до 80 к.с.»

08.06.2019 15:15
Featured Video Play Icon
 • Світовий лідер з розробки, виробництва та постачання сільськогосподарської техніки та обладнання Корпорація AGCO  в рамках виставки «Агро-2019» вперше в Східній Європі представила два трактори Massey Ferguson в сегменті «до 80 к.с.».

  За словами керівника з розвитку бізнесу Massey Ferguson в Україні Юрія Войцеховича, українським аграріям вже доступні моделі MF 2630 (65 к.с.) і MF 2635 (75 к.с.) як з кабіною, так і без кабіни, з трансмісією 12 × 4.

  MF 2600 є ідеальним багатофункціональним трактором для ферми: він здатний впоратись із будь-яким завданням. Оснащений потужним три- або чотирициліндровим двигуном та трансмісією, вибраною з кількох запропонованих варіантів.

  MF 2600 не тільки є найкращим рішенням для хліборобів, але й чудовим «робочим конем» для тваринницьких і молочний ферм, а також для виробників фруктів, овочів, винограду та оливок.

  Там, де потужні трактори виконують основну частину польових робіт, MF 2600 виявляється безцінним як трактор загального призначення для обробки й транспортування різноманітних матеріалів і продукції.

  Завдяки інноваційному дизайну, зручному керуванню та просторій кабіні лінійка MF 2600 пропонує комфорт «великого трактора» у компактному варіанті.

  Обладнаний для роботи з широким спектром причіпної техніки.

  MF 2600 підготовлений для серйозної роботи, оснащений міцним зчіпним пристроєм, що забезпечує вантажопідйомність 2000 кг, і чотирициліндровим плунжерним насосом кулісного механізму Mark III із вхідним контролем для точного керування заднім навісним обладнанням.

  Прості у використанні елементи управління гідравлічної системи забезпечують регулювання тяги та положення для точного налаштування навісного обладнання.

  «Massey Ferguson пропонує українським сільгосптоваровиробникам “робочі конячки”, які надійні в поле, мають якісне сервісне і післяпродажне обслуговування на рівні всієї техніки бренду», — резюмував Юрій Войцехович.

  Виготовлені за найвищими стандартами ці силові агрегати є високоефективними і забезпечують виняткову економію палива, що відповідає останнім вимогам щодо викидів

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: