НОВИНИ

Ціни на огірки різко обвалилися

07.06.2019 10:22
 • Ціна на огірок з літніх теплиць в Україні за тиждень знизилася в середньому на 40%. В Україні стрімко дешевшає тепличний огірок, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Причиною такого різкого обвалу цін експерти вважають суттєве збільшення пропозиції з літніх теплиць південних регіонів країни.

  Так, на сьогоднішній день українські тепличні комбінати відвантажують огірок за ціною 7-10 грн/кг ($0,26-0,37/кг), що в середньому на 34% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня. Тим часом, ціна на огірок з літніх теплиць за тиждень знизилася в середньому на 40%, і сьогодні дану продукцію пропонують до продажу по 5-7 грн/кг ($0,19-0,26/кг). Такий обвал цін на огірок на початку червня експерти проекту називають традиційним через збільшення на ринку пропозиція даної продукції з літніх теплиць.

  Позитивним моментом для представників українських тепличних комбінатів став той факт, що обвал цін припав якраз на останні дні реалізації огірка першої сівозміни. Сьогодні в господарствах активно йде робота по зачистці теплиць, до реалізації другої сівозміни фермери планують приступити через 3-4 тижні.

  Однак варто додати, що, незважаючи на таке стрімке зниження цін, огірок на сьогоднішній день українські комбінати відвантажують в середньому в 3-3,5 рази дорожче, ніж на початку червня 2018 року. Нагадаємо, що тоді господарствам не вдавалося вести реалізацію не дорожче 4 грн/кг.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: