ВАЖЛИВО

Стало відомо, коли новий стандарт на пшеницю набере чинності

23.05.2019 14:23
 • Новий стандарт ДСТУ 3768:2019 «Пшениця. Технічні умови» вводиться в дію 10 червня 2019 р. до початку нового МР 2019/2020. Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

  Одночасно скасовується стандарт ДСТУ 3768:2010 «Пшениця. Технічні умови» (наказ ДП «УкрНДНЦ» № 133).

  «Розробка нового стандарту на пшеницю — це результат спільної роботи, знаходження компромісів та врахування інтересів всіх учасників ринку. Стандарт, що важливо, вступає в дію до початку нового маркетингового року 2019/2020, тому не виникне незручностей щодо зміни класів пшениці при зберіганні та транспортуванні», — прокоментувала заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

  За її словами, новим у стандарті є скорочення кількості класів зерна пшениці м’якої непродовольчої групи, підвищення та уточнення показників хлібопекарної якості — натури, вмісту домішок, фузаріозних зерен, ушкодження зерна клопом-черепашкою, сили борошна, числа падіння, удосконалення методу визначення сажкових зерен, гармонізація з міжнародними стандартами ISO і європейськими EN посилання на чинні інструкції, регламенти, правила, і норми згідно законодавства України.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: