НОВИНИ

Погодні умови вплинули на структуру посівних площ на Західній Україні

22.05.2019 17:55
 • Через затримку з посівною аграрії Львівщині змушені частково змінити структуру посівних площ на користь пізніх ярих культур, повідомляє Департамент АПР Львівської ОДА.

  У порівнянні з минулим роком прогнозована площа посіву основних сільгоспкультур на Львівщині за всіма категоріями господарств зросла на 10 тис. га — до 684,6 тис. га, в сільськогосподарських підприємствах — 376,4 тис. га.

  Станом на 20 травня за всіма категоріями господарств ярими культурами засіяно 352,5 тис. га,  (92%), ярими зерновими засіяно 124,5 тис. га (95%), технічними культурами — 81,5 тис. га (85%).

  Повністю завершено посів ярих культур та досягнуто прогнозованих показників у Бродівському, Жовківському, Самбірському, Сокальському, Старосамбірському, Турківському, Яворівському районах.

  Тим часом, аграрії, які через несприятливі погодні умови не змогли вчасно посіяти ранні ярі культури, змушені переглянути структуру площі посівів на користь пізніх культур. За рекомендаціями Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН такими культурами можуть бути скороспілі сорти проса, гречки та сої, кормові культури.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: