НОВИНИ

Українське підприємство відмовляється від молочного тваринництва

22.05.2019 10:24
 • «Агроліга» продає все своє молочне стадо. Група компаній «Агроліга» відмовляється від молочного тваринництва. Підґрунтям для такого рішення стала криза, яку переживає галузь з 2014 року. Про це повідомили у компанії, пише AgroTimes.

  Головними негативними факторами «Агроліга» назвала зростання цін і тарифів, що призводить до подорожчання утримання сільськогосподарських тварин; зниження купівельної спроможності населення; скорочення експорту через закриття російського ринку. В результаті цього спостерігається стійка тенденція до зниження поголів’я всіх видів тварин.

  Зазначається, що тваринницький бізнес втратив свою актуальність, навіть не зважаючи на те, що у компанії є вагома перевага – можливість годувати стадо відходами власної олійної галузі.

  «Ми виробляли молоко найвищої якості з ціною відповідно вищою за ринкову, – наголосили в «Агролізі». –  І наш кінцевий покупець виявився нечисленним. Витрати на догляд і лікування тварин, логістику готової продукції, оплату праці всіх працівників, що постійно зростали, хоч і не призвели до збитків, проте стали перешкодою для отримання прибутку».

  Компанія зараз бере участь у масштабному і перспективному проекті з будівництва ТЕС і хоче спрямувати свої зусилля і фінанси в розвиток інших, менш залежних від різних факторів проектів.

  Водночас в «Агролізі» наголосили, що відмова від тваринницького напрямку не означає, що компанія не повернеться до нього – з огляду на величезний накопичений досвід.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: