ВАЖЛИВО

Українські фермери дедалі частіше стають жертвами рейдерства

18.05.2019 15:00
 • Українські фермери та власники малих підприємств дедалі частіше стають жертвами рейдерства . Про це у Верховній Раді України розповів народний депутат-захисник Артем Вітко,  пише propozitsiya.com з посиланням на телеканал «Центральний».

  Він повідомив, що за даними Генеральної Прокуратури за останні 5 років зафіксовано близько 2000 незаконних захоплень землі, врожаїв тощо. З кожним роком тенденція зростає.

  “На сьогодні поширена проблема, коли державні реєстратори свідомо чи не свідомо стають частиною злочинних рейдерських схем. Відповідальність їхня за такі дії встановлена Кодексом України про адмінправопорушення. Розмір штрафу незначний: від 3500 до 8500. 15 травня я зареєстрував Законопроект номер 102903  про посилення відповідальності державних реєстраторів за порушення у сфері державної реєстрації. Підняття штрафу у декілька разів від 85 тис. гривень”, – підкреслив він.

  Наголосив на тому, що рейдерство – загроза для всієї держави. Воно підриває економічну систему та знижує інвестиційну привабливість країни. Аби ситуація змінилася, Артем Вітко зареєстрував відповідний законопроект.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: