ВАЖЛИВО

Світові новинки сільськогосптехніки на найбільшій агропромисловій події в Україні та Східній Європі – “Агро-2019”

17.05.2019 17:55
 • У Києві відбудеться 31-ша Міжнародна агропромислова виставка “Агро-2019”. Команда організаторів  з компанії  ТОВ “ТД “Промфінінвест” при підтримці Мінагрополітики обіцяють вкотре зібрати на території Національного Комплексу “Експоцентр України” близько 1300 компаній із 15 країн світу.

   «Агро-2019»  – більше ніж агровиставка – це найбільша агропромислова подія в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, прем’єрних показів в усіх галузях АПК України.


  Один з найбільших розділів виставки, експозиція «ЕкспоАгроТех» – агротехніка і запасні частини для землеробства, рослинництва, меліорації, тваринництва, птахівництва, кормовиробництва, харчової та переробної промисловості, утилізації, присадибного господарства.

  Тематика виставки: трактори; машини для обробки ґрунту; посівна техніка; техніка для внесення добрив; техніка та обладнання для зрошення та водовідведення; техніка та обладнання для збирання врожаю, комбайни; обладнання для переробки та зберігання врожаю; запчастини для техніки та обладнання; засоби малої механізації; обладнання для лабораторій, вимірювальні прилади; машини та обладнання для плодоовочевих і баштанних культур; садовий та городній інвентар; послуги з ремонту.

  Найбільші  дилери  та дистриб’ютори в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту представлять  на   «Агро-2019» новинки сільськогосподарської техніки і устаткуванню та найпопулярніші моделі.

  Регіональний представник бренду Massey Ferguson корпорації AGCO в країнах Східної Європи Юрій Войцехович повідомив, що компанія AGCO надалі випускатиме не лише потужні трактори, але й переходить у сегмент машин потужністю нижче 100 кінських сил, оскільки від клієнтів надходить дуже багато замовлень на такі моделі. Новий трактор із такої серії буде представлений на виставці «Агро-2019».

  Багато цікавих новинок сільськогосптехніки світових брендів буде приємним сюрпризом для кожного відвідувача  “Агро-2019”, сервіс та приємне спілкування з представниками компаній не залишать байдужим жодного відвідувача!


  Нагадаємо, як  «ЕкспоАгроТех» пройшла торік на виставці “Агро-2018” :

  ТОВ «АМАКО УКРАЇНА» –  вперше в Україні ​​офіційно на виставці була представлена американська технологія Precision Planting,  яка є провідною в області точного висіву.

  ТОВ «Аграрна Індустріальна Компанія» представила на АГРО-2018 техніку «зеленої лінії» для розвитку тваринництва.

  TITAN MACHINERY UKRAINE – офіційний дистриб’ютор Case IH в Україні представив новинки сільськогосподарської техніки, що є унікальною на світовому ринку.

  Група компаній «Техноторг» на виставці «АГРО-2018».

  Унікальне обладнання від компанії «Фадєєв Агро».


  Дізнатися про деталі виставки, ознайомитися із програмою та зареєструватися для участі можна за посиланням https://agroexpo.in.ua

  Тел.: +380 44 529 11 45, e-mail: info@agroexpo.com.ua

  www.facebook.com/agroexpo.in.ua

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: