НОВИНИ

Миколаївський аеропорт незабаром відправлятиме худобу до Іраку

17.05.2019 15:18
 • Комунальне підприємство “Миколаївський міжнародний аеропорт” Миколаївської обласної ради на наступному тижні може отримати ліцензію на вантажні авіаперевезення худоби. Про це в коментарі кореспонденту НікВесті заявив директор комунального підприємства Федір Барна.

  За словами Федора Барни, співробітники Державної авіаційної служби на наступному тижні приїдуть в Миколаївський аеропорт і перевірять чи усунені раніше надані зауваження.

  – Госавіаслужба надала нам зауваження, які ми повинні усунути до видачі нам сертифіката на вантажоперевезення. Наступного тижня до нас в аеропорт приїде Державіаслужба, її співробітники і якщо все добре, якщо вони побачать, що у нас все в порядку, то ми можемо отримати сертифікат на вантажоперевезення. Ми все усунули, у нас все в порядку, – заявив Федір Барна.
  Директор зазначає, що даний сертифікат дозволить аеропорту займатися перевезенням худоби в Ірак.

  – Єдине, що потрібно відзначити, що ми зараз отримуємо сертифікат на живої худоби, на Ірак. У бізнесменів в Україні є економічні відносини з Іраком. Ми як аеропорт забезпечимо можливість перевезення даного вантажу. Ми на цьому зможемо заробляти гроші, – зазначив директор аеропорту.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: