НОВИНИ

Фермери знизили ціни на торішню капусту

17.05.2019 12:19
 • Українські фермери змушені на цьому тижні знижувати ціни на торішню капусту. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

  Даний факт учасники ринку пояснюють високою вартістю даної продукції. При цьому попит в даному сегменті залишається на досить низькому рівні.

  «В результаті фермери були змушені поступатися в ціні, щоб прискорити темпи збуту торішньої капусти», коментують аналітики.

  Так, на сьогоднішній день капуста врожаю 2018 роки вступає в продаж за ціною 25-28 грн/кг ($ 0,95-1,06 за кг), що в середньому на 7% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

  Тим часом, в господарствах південного регіону і Закарпаття почалася масова реалізація капусти нового врожаю. В результаті цього, пропозиція ранньої капусти на ринку значно збільшилася, що спровокувало різке зниження цін на дану продукцію на минулому тижні.

  На сьогоднішній день багато фермерів вирішили не переглядати відпускні ціни в даному сегменті і продовжують відвантажувати ранню капусту по 7-8 грн/кг ($ 0,27-0,30 за кг), відзначаючи при цьому що попит на ранню продукцію залишається на досить високому рівні .

  «Варто зазначити, що сьогодні торішня капуста пропонується на українському ринку в середньому в 7 разів дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Що стосується цін на капусту нового врожаю, то на сьогоднішній день дана продукція надходить у продаж в середньому на 42% дешевше, ніж в середині травня 2018 року», — відмічають аналітики.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: