НОВИНИ

Ізраїльська компанія створила дрон для збору фруктів

18.05.2019 10:00
 • Ізраїльська компанія Tevel Aerobotics Technologies представила дрон з штучним інтелектом для збору фруктів, а також заміни іншої праці в садах, пише Аграрії разом

  Тепер компанія Tevel Aerobotics Technologies представила автоматизовану літаючу машину, яка може займатися інтенсивною працею зі збору фруктів швидко і ефективно, та швидко замінити людей в садах та теплицях.

  Машина Tevel об’єднує алгоритми штучного інтелекту, балансування, маневрування і сприйняття, а також механічні характеристики, датчики і потужний процесор. Машина використовує механічний кіготь із захопленням для швидкого зривання фруктів з дерев по одному і складання їх у кошик на землі.

  Як пояснив Маора, фрукт при цьому зривається м’яко, “без заподіяння шкоди або подряпин”. Маора також зазначив, що прототип Tevel може розпізнавати види фруктів за їх розміром, кольором і зрілості і відповідно налаштовуватися для збору врожаю.

  Були розроблені різні моделі захоплення для кожного виду фруктів і для інших специфічних завдань, таких як обрізання і проріджування листя в садах і теплицях. Захоплення для яблук виглядає як людська рука. Інші механізовані методи збору врожаю, як правило, не підходять для таких трудомістких культур, як полуниця, яку можна легко розчавити роботизованою рукою.

  Дрон розміром від 40 до 80 сантиметрів в залежності від моделі, працює від електричного двигуна, повністю автономний і має потребу тільки в операторі для проведення інспекції.

  Tevel сподівається комерціалізувати свої перші безпілотники в 2020 році. Маора сказав, що фірма вже привернула потенційних клієнтів в Ізраїлі, США та Китаї і націлена на великі фруктові компанії і виробників, а також на постачальників устаткування і підрядників зі збору врожаю. Представники компанії зазначили, що ціна дрону буде конкурентоспроможною.

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: