АГРОФОТО

Фермер зі Львівщини влаштував скотомогильник просто неба (ФОТО)

15.05.2019 07:39
 • У селі Товщів Пустомитівського районі Львівської області фермер скинув у відкриту яму десятки туш свиней. Повідомляє podrobnosti.ua.

  За місцевою свинофермою у ямі з нечистотами лежить не один десяток свиней. Поруч кістки давно викинутих туш.

  «Це є джерело страшних епідемій, яке в будь-який момент, за рахунок збудників переносників, може викликати величезні епідемії. В нас за останній рік в два рази збільшилася кількість мух», — розповів житель села Ігор Думанський.

  Місцеві запевняють, що ще десятки кісток свиней лежать на полі, а під ногами нечистоти, від яких в селі чути сморід.

  Голова селищної ради, до якої належить село Товщів, про скотомогильник не знає. А ось про нечистоти у полі відає. Він зауважив, що фермер встановлює спеціальне обладнання, щоб не витікала багнюка. Мовляв, з екологією доведеться ще трохи зачекати.

  Фермер Микола Паладійчук у коментарі повідомив, що нещодавно місцевий чоловік навмисне прорвав трубу, то ж нечистоти потекли у поле. Щодо туш свиней у ямі, особливого значення, каже, не надав.

  «Я не знаю, там пару тих здохлих, я не пригадую скільки. Я то не зафіксовував. То для мене не є щось важливе. Я то закопаю бо дощі були і не було до під’їзду трактора», — розповів фермер.

  Рештки тварин залишати серед поля забороняє закон. В області є спеціальний завод, що переробляє туші худоби. То ж тепер власнику підприємства загрожує штраф за завдані довкіллю збитки.

  За мовчанку про нечистоти на полях також доведеться заплатити штраф голові сільради. А це щонайменше 1,7 тис. грн.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: