АГРОФОТО

У нацпарку ” Тузловські лимани” піймали очеретяних браконьєрів (ФОТО)

11.05.2019 12:22
 • Під час обстеження акваторії лиману Шагани наукова група НПП “Тузловські лимани”, спільно з науковцями інституту морської біології НАНУ затримала незаконних женців очерету. Про це повідомив еколог, працівник нацпарку Іван Русєв на своїй сторінці у Facebook

  “Пробираємося через очеретяні зарості і натикаємося на масштабну розробку очеретяних асоціацій всередині природного масиву в зоні лиману Магалевскій. Всього женці з Арциза скосили 1500 снопів спеціальною моторизованою косаркою”, – пише еколог.

  “Косити очерет за спеціальними лімітами дозволяється до 1 березня, а в цей час року, в травні, вже категорично забороняється. Але порушнику все одно. Він майстерно сховався всередині масиву очерету, косить його у величезних масштабах, група його людей робить мати і потім він їх збуває покупцям. На порушника складено протокол його буде направлено до суду.

  Зараз в таких вологих заростях очерету йдуть активні життєві процеси у черепах, вужів, жаб, жаб. Ряд вид птахів уже гніздяться. Та й взагалі на всій території України оголошено сезон тиші до 15 червня.

  Тим часом, таємний жнець, з метою наживи, нахабно порушив законодавство і тому повинен бути покараний”, – пише Іван Русєв.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: