НОВИНИ

У Франції вівці стали учнями школи

11.05.2019 09:41
 • Вівці врятували французьку школу в Альпах від закриття. Місцева влада хотіли закрити її через відсутність потрібної кількості учнів, але пастух придумав рішення. До початкової  школи французької комуни Кретс-ан-Белльдон (департамент Ізер) “зарахували” 15 баранів і овець через недобір учнів. Про це повідомила газета Le Parisien, пише ТСН.

  Зазначається, що школа отримала повідомлення про скорочення кількості класів з 11 до 10 через недобір нових учнів, їх кількість зменшилася з 266 до 261. Батьки виступили проти та заявили, що через це підвищиться середнє число учнів у класах, що погіршить рівень освіти.

  Батьки школярів вийшли на пікет з плакатами “Ми не вівці”, “Управляти школою – не отарою”, разом із ними місцевий пастух привів до навчального закладу 65 овець і баранів, 15 з яких офіційно зарахували до школи. Меру надали свідоцтва про народження овець, а саму порогову політику назвали дратівливою.

  Тепер, в школі з’явилися нові учні: Доллі, Бабіта, Шон і ще 12 овець. Всіх своїх вихованців фермер зареєстрував в початковій школі, щоб висловити протест.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: