НОВИНИ

Львівським аграріям довелось сіяти ранні та більш пізні культури одночасно

10.05.2019 17:21
 • Аграрії Львівщини активно проводять весняно-польові роботи. Через агрометеорологічні умови, що склалися в області навесні, місцевим сільгоспвиробникам доводиться паралельно сіяти як ранні, так і більш пізні культури.

  Як повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, наразі в області посіяли всіх ярих культур на площі 309,9 тис га, (81% до прогнозу), ранніх зернових культур 68,4 тис. га (95 % до прогнозу), кукурудзи 45,3 тис. га (85 %). Також розпочали сівбу гречки.

  Окрім цього, вже посадили картоплі на площі 88,1 тис га (94 % до прогнозу), овочевих культур на площі 18,5 тис га (76 % до прогнозу).

  «Одна із особливостей цьогорічних весняно-польових робіт полягає у тому, що агрометеорологічні умови посіву для різних культур збігаються у часі і аграрії області паралельно проводять сівбу як ранніх культур так і більш пізніх, враховуючи стан ґрунту та умови конкретного поля. Рясні дощі в кінці квітня та на початку травня не зашкодили проведенню польових робіт, а сприятимуть отриманню високих врожаїв», — зазначив начальник управління сталого розвитку, інфраструктури та земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Ігор Вус.

  До слова, у структурі посівів 1/4 займають технічні культури. Вже посіяли технічних ярих культур 63,5 тис га (66 % до прогнозу), в тому числі цукрових буряків, соняшника, сої та інших ярих культур.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: