НОВИНИ

Голландці купують українського виробника кормів

04.05.2019 17:09
 • Антимонопольний комітет України дозволив компанії De Heus Animal Nutrition купити виробника кормів для тварин у Львівській області. Про це йдеться в повідомленні АМКУ.

  “Надано дозвіл компанії De Heus Animal Nutrition BV (г.Еде, Нідерланди) на придбання у власність частки в статутному капіталі ТОВ” Д-Мікс “(с.Хільчіци, Львівська обл.), Що забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління”, – йдеться в повідомленні.

  Також іноземної компанії дозволили спільний з українцем контроль над підприємством.

  Для довідки: в березні 2019 році фірма Koudijs Animal Nutrition, дочірня компанія нідерландської Royal De Heus (Нідерланди), підписала угоду про придбання контрольного пакету акцій українського виробника кормів для тварин D-Mix.

  Потужності виробництва D-Mix розташовані в м Золочів на Західній Україні. Ця компанія виробляє концентрати спеціальних кормів і комбікормів, головним чином для птахівництва та свинарства. Виробнича потужність складає 80 тис. Т. Незабаром компанія почне будівництво заводу з виробництва преміксів, який, як очікується, почне діяти на початку 2020 року.

  De Heus (Нідерланди), заснована в 1911 році, є міжнародною компанією, основною діяльністю якої є виробництво і реалізація високоякісних кормів для тварин.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: