НОВИНИ

На Житомирщині селяни не дозволили будувати інноваційну ТЕС на своїй землі

05.05.2019 10:14
 • Мешканці села Тепениця Олевського району Житомирщини не підтримали ідею будівництва інноваційної теплоелектростанції в населеному пункті через острах погіршення екологічної ситуації. Так вирішили під час громадського обговорення щодо будівництва теплоелектростанції, повідомляється на сайті Олевської об’єднаної територіальної громади.

  З пропозицією щодо будівництва ТЕС виступив доктор технічних наук, завідувач відділом технології альтернативних палив Інституту газу НАН України Костянтин П’яних, який займається впровадженням своїх розробок.

  За словами розробника його власна технологія, яку випробував у себе в лабораторії полягає в тому, що з сухої тріски деревини виробляється газ. Цей газ спалюється у двигунах внутрішнього згорання.

  В рамках проекту, планувалося встановлення 5 двигунів. Сировину теж планували купляти тут. За словами винахідника, тріска на території громади є, проте на даний момент місцеві підприємці продають її в інші райони та громади.

  Однак жителі села проголосували всі одностайно: проти. За їх словами, в разі будівництва теплоелектростанції вони остерігаються погіршення екологічної ситуації в селі.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: