НОВИНИ

Європейці запускають свиноферми в Україні

04.05.2019 07:00
 • Незважаючи на подальше поширення африканської чуми свиней (АЧС) в Україні, кілька європейських компаній наразі працюють над планами запуску свиноферм в країні, пише pigua.info.

  Так, данська компанія Agro East до кінця 2019 року планує запустити свинокомплекс на 25 тис. свиней у Житомирській області. Про це повідомив Вадим Шестаков, директор ТОВ «Дан-Фарм Україна», дочірньої компанії Agro East. Останнім часом господарство розбудовувалося та вже ввело в експлуатацію 80% виробничих майданчиків, зазначив пан Шестаков.

  Крім того, німецькі компанії-виробники свиней Poels Mastschweine та Tierproduktion Alkersleben планують побудувати 2 свиноферми у Львівській області, розраховані на 4500 або 5000 свиней. Про це повідомив Люк Йоханес Якобус, власник компаній, під час зустрічі з головою Львівської обласної адміністрації ще у березні 2019 року.

  Компанії мають 2 свинофери на території східної Німеччини, а нові ферми в Україні будуть дуже на них схожі, підкреслив пан Поельс, додавши, що в цьому проекті компанії хотіли б залучити місцеві ресурси і співпрацювати з місцевими сільськогосподарськими виробниками. На даний момент інвестори шукають землю під проект.

  Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації, наголосив на хорошому інвестиційному кліматі в області.

  Іншим прикладом інвестицій є данський проект ТОВ «Ґудвеллі Україна», який планує інвестувати 4 млн євро в будівництво м’ясокомбінату в країні. «Ґудвеллі Україна» — один з найбільших виробників свинини в Україні і впродовж останніх кількох років активно інвестує у виробничі потужності.

  Іноземні інвестори розпочинають свої проекти в Україні незважаючи на нові спалахи АЧС. Так, станом на 2 травня, за даними Держпродспоживслужби, з початку року в країні виявили 19 випадків хвороби, у той час як у аналогічний період 2018-го року зафіксували 50 спалахів АЧС.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: