НОВИНИ

Через низькі ціни на лохину фермери можуть залишити урожай на полях

03.05.2019 15:48
 • В іспанській асоціації Freshuelva заявили, що внаслідок дуже низьких цін на лохину в цьому сезоні виробники можуть передчасно завершити збір цих ягід, оскільки збирати залишки буде невигідно. Аналітики розмірковують, як це позначиться на українській галузі. Про це повідомляє EastFruit.

  Асоціація Freshuelva, яка представляє інтереси виробників у провінції Уельва, головному виробничому регіоні ягід у Іспанії, стверджує, що низькі ціни на лохину зараз ледве перекривають виробничі витрати фермерів.

  З огляду на це в асоціації заявляють, що ягідники можуть завершити сезон уже на початку травня, тоді як зазвичай збір лохини триває до кінця місяця. Цього сезону збирання залишків урожаю може бути невигідним для фермерів.

  Розцінювати цю заяву сьогодні можна лише в контексті просування споживання, оскільки поки що справжні наміри іспанських виробників не відомі.

  Зазначається, що у минулому сезоні іспанська лохина активно продавалася на ринку навіть у червні, що демпінгувало ціну на ранні ягоди в Польщі. Аналітики інформують, що у 2018 році вартість ранньої лохини була нижчою, ніж середніх та пізніх сортів.

  Якщо цього року лохина з Іспанії не надходитиме на ринок, то для українських і польських виробників прибутковість ранньої ягоди може зрости.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: